EKSPOSHOES Fuarına neden katılmalısınız?FUAR KONSEPTİ : "Doğru Katılımcı - Doğru Ziyaretçi" 

Fuar butik konseptinde olarak tanımlanabilir. Katılımcılar Sektörün köklü, ihracat kapasitesi yüksek firmalarından özenle seçilerek oluşturulur. Sizde bu firmalar arasında yerinizi alırsınız. Salon sayısı ve firma sayısı çok fazla olmadığı için, standınız hangi noktada olursa olsun ziyaretçiler tarafından görülmeme durumu olmaz. Gerek Yurt içi gerekse yurt dışından gelecek ziyaretçilerde bu titizlikle fuara devat edilir ve fuar süresince konaklama masrafları EKS tarafından karşılanarak, fuarın düzenleneceği aynı Hotelde (Pullman Hotel) kalırlar. Bu da ziyaretçiye fuar salonlarına ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Ziyaretçi istediği zamanda salonlara inerek standları gezer, ürünleri detaylıca inceleme fırsatı bulur. Katılımcı ve ziyaretçi arasında birebir kaliteli görüşmeler gerçekleşir. 
   

 

STAND DAHİL SİSTEM :  "Anahtar Teslim" 

Bu sistemde, fuar katılımcısı standını mimarlık firmasına kendi yaptırmak için ayrıca para ve zaman harcamaz. Tüm standlar EKS tarafından anlaştığı mimarlık firmasına tek tip olarak toplu şekilde kurdurulur. Standlar tek tip olduğu için farklı stand yüksekliklerinden kaynaklanan sorunlar olmaz ve katılımcılar standıyla değil ürünleriyle ön plana çıkar.

Fuar katılımcısı kendi yaptıracağı standı için yüksek fiyatlar ödemek durumunda kalır. Bu sistemde Fuar organizatörü tek bir mimarlık firmasıyla toplu olarak anlaştığı için standları çok uygun fiyata mal eder. Böylelikle katılımcı stand için harcayacağı paradan tasarruf eder.

Katılımcı fuar açılışından bir gün önce fuar alanına ürünlerini getirerek standına kısa zamanda yerleştirir, fuarın kapanış günü aynı şekinde ürünlerini kısa bir sürede toplar ve alanı tahliye eder. Zahmetsiz bir fuar geçirir.

   

KOSGEB DESTEĞİ :   Fuar Kosgeb desteklidir. Kosgeb üyeliği bulunan firmalar, Kosgeb'e başvurarak, fuar bitiminden bir süre sonra, sözleşme ücretlerinin yaklaşık %30 unu devletten iade alabilecektir.

   
 

FUAR TARİHİ :  "Doğru Tarih" 

Fuar tarihi, EKS tarafından, sektörün genel taleplerine ve sipariş – imalat döngüsüne uygun olarak belirlenir. 

   

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ :  Taleplerinize sözleşme imzalanan günden – fuarın bitiş gününe kadar sürekli olarak muhatap bulur ve karşılarsınız. (Yönetici bazında)